Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Україна посилює співпрацю з GAFTA щодо торгівлі зерном

В питанні зернової політики Україна повинна відрегулювати свою роль на глобальних ринках.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України за результатами зустрічі заступника міністра економіки України – торгового представника України Тараса Качки з генеральним директором GAFTA пані Джейн Чісхолм Каунт та членами Ради GAFTA.

Сторони обговорили питання можливої співпраці між Міжнародною радою по зерну (МРЗ), GAFTA та Україною.

«Важливим є поглиблення діалогу між торговими організаціями, такими як Міжнародна рада по зерну, GAFTA, СОТ, адже знаходження балансу в міжнародній торгівлі має пряме відношення до забезпечення світової продовольчої безпеки. Ми спостерігаємо все більше зв’язків бізнес-спільноти України з міжнародними торговими організаціями і вважаємо розвиток такого діалогу ключовим в нашій торговій політиці», – зазначив Тарас Качка.

Як зауважив заступник Міністра, в питанні зернової політики Україна повинна відрегулювати свою роль на глобальних ринках. Зокрема, це стосується фітосанітарних питань, нових підходів до застосування пестицидів, питання простежуваності та ін.

«Зазвичай ми переймаємо політику ЄС та впроваджуємо її в Україні, в тому числі і в торгових питаннях. Але не завжди в цьому є потреба, ми маємо розробляти власну позицію. Зокрема, моє завдання, як головуючого в Міжнародній раді по зерну – привернути увагу світових ринків до зернової політики України», – відмітив Тарас Качка.

Нагадаємо, представник України вперше головуватиме в Міжнародній раді по зерну.

Журнали