Агромаркет

Україна поглибить співпрацю з Латвією у питаннях фермерства та кооперації

Україна поглибить співпрацю з Латвією у питаннях фермерства та кооперації

Україна зацікавлена в розвитку співпраці з Латвією в контексті розробленого проекту Програми двостороннього співробітництва Україна ‒ Латвія в галузі АПК на 2017-2018 роки.

Зокрема, йдеться про адаптацію українського законодавства до норм ЄС, підтримку реформ, співпрацю в рибній галузі, ветеринарії та фітосанітарії, земельні відносини, науково-дослідне співробітництво та розвиток сільських територій, повідомили у Мінагрополітики.

«Україна – важливий гравець у системі забезпечення світової продовольчої безпеки, тому ми всебічно вивчаємо міжнародний досвід з розвитку сільського господарства та запровадження відповідних реформ, ‒ зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк під час зустрічі з міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом. ‒ Досвід Латвії є важливим для нас, зокрема, у питаннях розвитку фермерства та кооперації, земельних відносин, заходах запобігання АЧС».

Яніс Дуклавс запевнив, що латвійська сторона готова всіляко сприяти активізації співпраці у пріорітетних напрямах АПК. Він детально зупинився на латвійському досвіді у створенні кооперативів, у питаннях боротьби з АЧС, веденні лісового та рибного господарства.

Також сторони обговорили можливість залучення спеціального радника уряду Латвії для консультативної допомоги щодо реалізації Програми двостороннього співробітництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!