Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Україна й Польща посилять співпрацю у сфері охорони здоров’я тварин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Україна й Польща посилять співпрацю у сфері охорони здоров’я тварин

Компетентні органи в галузі охорони здоров’я тварин та безпечності харчових продуктів України та Польщі домовилися про активізацію співпраці.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

У рамках Українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва у Варшаві (Польща) делегація на чолі із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торгового представника України Тараса Качки та в складі т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко провели зустріч із головним ветеринарним інспектором Міністерства сільського господарства та розвитку села Польщі Богданом Конопко.

Вони обговорили питання узгодження дій і позицій задля недопущення виникнення захворювання тварин та усунення бар’єрів, пов’язаних із здоров’ям тварин. Така співпраця, на переконання обох сторін, сприятиме розширенню торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження.

Окремо учасники консультацій зупинилися на епізоотичній ситуації в Україні та Польщі. Особлива увага приділялася питанням боротьби зі сказом та АЧС і недопущення поширення вірусу на території обох країн.

Для продовження роботи в цьому напряму досягнуто домовленості про активізацію узгодження тексту угоди між міністерствами обох країн щодо виконання програми боротьби зі сказом та території України у 2019-2020 роках.

Також під час українсько-польських робочих консультацій обговорювалися інші питання прикордонного співробітництва.

Як повідомлялося, голова ради директорів компанії KSG Agro Сергій Касьянов закликав європейські країни до спільної боротьби проти АЧС, зокрема допомоги з впровадженням в Україні відповідного страхування.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!