Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У боротьбі з АЧС Україні потрібна міжнародна підтримка, – думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У боротьбі з АЧС Україні потрібна міжнародна підтримка, – думка

Голова ради директорів компанії KSG Agro Сергій Касьянов закликав європейські країни до спільної боротьби проти АЧС, зокрема допомоги з впровадженням в Україні відповідного страхування.

Про це він заявив на Форумі «Європа – Україна», який відбувся минулого тижня в Жешуві (Польща).

«АЧС – це загальна проблема, вірус не знає державних кордонів. Зараз в Україні справи йдуть так, що, не маючи можливості отримати страхове відшкодування, дрібні фермери приховують випадки зараження, – зазначив Сергій Касьянов. – Вони будь-якими шляхами намагаються збути заражене м’ясо, яке все ж потрапляє в торговельні мережі. Упевнений, що за допомогою європейських колег, зокрема польських, цю проблему можна вирішити».

Крім того, голова ради директорів KSG Agro вбачає перспективу у спільній експансії українських та європейських виробників на африканські та близькосхідні ринки.

«Зараз багато говорять, що українські аграрії – конкуренти для Європи. Однак, замість того, щоб конкурувати локально, ми могли б разом виходити на ринки третіх країн», – вважає він.

За словами Сергія Касьянова, KSG Agro активно вивчає можливості для експорту і розширення бізнесу в країни Африки, Середньої Азії та Близького Сходу. «У нас є люди і досвід, у Європи – капітал і технології. Давайте співпрацювати», – закликав він.

Нагадаємо, у 2019 році кількість випадків АЧС в Україні скоротилася в 2,7 раза.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!