Агромаркет

Україна й Італія мають намір поглиблювати торговельно-економічні відносини

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і Надзвичайний та Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа обговорили перспективи поглиблення торговельно-економічних відносин між Україною та Італією. Йшлося, зокрема, про співпрацю у сфері торгівлі, промисловості, агросектора, галузі ІТ та інновацій. 

Про це повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  

«Ми зацікавлені у поглибленні взаємовигідних торгово-економічних відносин та подальшому розвитку галузевого та інвестиційного співробітництва між нашими країнами», – зауважив Ігор Петрашко.

Крім того, сторони обговорили взаємодію в рамках Українсько-Італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва та підтримали важливість проведення наступного засідання в грудні поточного року.

Представники двох країн наголосили на важливості процесу фіналізації роботи щодо оновлення міжурядової Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій, що має розширити перспективи для  реалізації нових інвестиційних проєктів, розвитку кооперації, державно-приватного партнерства тощо.