Агромаркет

Україна і КНР уклали угоду про взаєморозуміння під час застосування інструментів торговельного захисту

Україна і КНР уклали угоду про взаєморозуміння під час застосування інструментів торговельного захисту

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Міністерство комерції Китаю домовилися про взаєморозуміння в сфері використання інструментів торговельного захисту в рамках міжнародної торгівлі.

Угоду підписали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська та заступник міністра комерції Китаю Цянь Кемін у четвер у Києві.

«Ми дуже активно опрацювали питання співпраці у сфері торгівлі, інвестицій, технічного регулювання, транспорту, енергетики, туризму і хай-тек», ‒ зазначила Наталія Микольська.

За її словами, пріоритетними напрямами співпраці країн сторони визначили сільське господарство, промисловість, розвиток інфраструктури, зокрема, транспортної (залізничний маршрут «Шовкового шляху») і туризм.

Вона підкреслила, що Китай посідає друге місце за товарообігом з Україною.

«Ми в основному працювали над тим, щоб визначити, намітити і прописати план дій щодо подолання негативних тенденцій в торгівлі, які вже у нас намітилися за 2015 і початок 2016 років», ‒ додала Наталія Микольська.

Вона зауважила, що сторони домовилися узгоджувати перелік товарів для взаємного експорту та імпорту, підтримувати участь підприємств у виставках-ярмарках і проводити взаємні поїздки торгових місій.

Також Київ і Пекін домовилися сприяти створенню промислових підприємств для експорту на ринок Європейського Союзу.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!