Агромаркет
Головне:
Агромаркет

УКАБ закликав уряд пришвидшити реєстрацію нових засобів захисту рослин

УКАБ закликав уряд пришвидшити реєстрацію нових засобів захисту рослин

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та Американська Торговельна палата закликали уряд терміново відновити державну реєстрацію нових засобів захисту рослин (ЗЗР). Про це йдеться у відкритому листі-зверненні до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє прес-служба УКАБ.

У листі, зокрема, зазначається, що впродовж 2015-2016 років спостерігаються регулярні перебої та значні затримки у процесі державної реєстрації засобів захисту рослин. Наразі процес повністю зупинився.

У повідомленні також йдеться про те, що зазначені проблеми переважно виникають на етапі затвердження гігієнічних нормативів і регламентів безпечного застосування пестицидів і агрохімікатів.

Власне процедура затвердження гігієнічних регламентів і нормативів чітко не врегульована й не прописана, до того ж на практиці вона несподівано зазнала суттєвих змін наприкінці 2015 року, що призвело до неоднозначного трактування порядку затвердження згаданих документів та його надмірної забюрократизованості, невизначеності у розподілі повноважень та відповідальності між державними органами і, як наслідок, значного порушення передбачених законодавством термінів та цілковитого гальмування процесу.

Відповідно ситуація, що склалася в сфері державної реєстрації нових ЗЗР, погіршує бізнес-клімат через непередбачуваність та непрогнозованість державних процесів, ускладнює ведення бізнесу в аграрному секторі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали