Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Києві триває акція протесту проти продажу землі іноземцям

Сьогодні під будівлею Верховної Ради аграрії, представники громад та небайдужі протестують проти продажу землі іноземцям.

«Розпочалася акція протесту проти безвідповідального продажу землі. Є колеги, які настільки правильно розуміють загрози, що закрили свої підприємства і весь трудовий колектив привезли до Верховної Ради, зупинивши посівну і збирання врожаю», – повідомив директор ТОВ АФ «Ольвія» Анатолій Тиховод на своїй Фейсбук-сторінці.

Учасники акції виступають проти законопроєкту №2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», оскільки він не відповідає інтересам українців та несе пряму загрозу національній безпеці України.

Позиція учасників акції – відкликати законопроєкт та відправити на доопрацювання із залученням представників агросектору та громадськості.

«Законопроєкт допускає купівлю землі сільськогосподарського призначення юридичними особами, засновниками яких є іноземні громадяни, що протирічить статті 13 Конституції України, в якій йдеться про те, що земля – власність українського народу. Як розпоряджатись нею має вирішувати сам народ через всеукраїнський референдум», – повідомляє прес-служба Аграрного союзу України.

Крім того, допуск іноземців на ринок землі ставить у невигідне становище вітчизняний малий та середній аграрний бізнес, який не зможе конкурувати з іноземними капіталом.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали