Агромаркет

У Криму створять агропромисловий парк

У Криму створять агропромисловий парк

Крим приступить до реалізації інвестиційного проекту по створенню агропромислового парку в селі Вересаєве Сакського району. Передбачається охопити територію понад 4 тис. га.

«Використати як інвестиційний майданчик для реалізації інвестиційного проекту «Агропромисловий парк «Вересаєве» цілісний майновий комплекс, що знаходиться на балансі держпідприємства радгосп-завод «Євпаторійський», ‒ йдеться у розпорядженні так званого кримського уряду.

«Міністерству економічного розвитку» республіки і Корпорації розвитку Криму доручено розробити концепцію майбутнього агропромислового парку, а також зайнятися оформленням документації для інвестиційного майданчика.

«Попередня концепція агропромпарку «Вересаєве» передбачає комплексний підхід до розвитку сільського господарства на території понад 4 тис. га”, ‒ сказав «міністр економічного розвитку» республіки Валентин Демидов.

Підприємства, які зайдуть на територію агропромпарку, спеціалізуватимуться на садівництві, овочівництві, виноградарстві, тепличному господарстві.

Крім того, планується побудувати складський, виробничий, торгово-розподільний і адміністративно-офісний центри та соціально-побутову житлову зону, відзначає «влада» регіону.

«Передбачається вкладення 20 млр руб. інвестиційних коштів. У нас є якірний інвестор на цей майданчик, а також ще кілька інвесторів, які виявили бажання вкласти кошти у розвиток цього агропромпарку», ‒ зазначив Демідов.

Термін реалізації проекту ‒ близько п’яти років, окупності ‒ близько семи років.

За словами Демідова, подібні агропромпарки планується створити ще у Чорноморському та Джанкойському районах.

АПК-Информ: овощи и фрукты

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!