Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Триває діалог щодо залучення в Україну американських інвестицій

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко з представниками американської компанії з управління інвестиціями Argentem Creek Джоном Паттоном і Робертом Грантом. Обговорювали умови та перспективи залучення міжнародних інвестицій в Україну. 

Про це повідомили в Мінекономіки.

У зустрічі взяли участь заступники Міністра Ірина Новікова та Тарас Висоцький, а також третій президент України Віктор Ющенко. 

«На сьогодні в Україні формується нова законодавча платформа для посилення інвестиційного потенціалу України – це так званий законопроєкт «Інвест няні». Крім того, вже вдосконалено концесійне законодавство та з державно-приватного партнерства. Наразі формується список пріоритетних інвестиційних проєктів.Також перезавантажено офіс UkraineInvest. Всі ці дії є гарним сигналом для інвесторів», – зазначив Ігор Петрашко

Учасники зустрічі обговорили також потенційні інвестиційні проєкти, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві, машинобудуванні, ІТ секторі, транспортній інфраструктурі.

Сторони домовились продовжувати діалог для напрацювання конкретних подальших планів в Україні на найближчі місяці та роки.

Журнали