Агромаркет

Торговельна війна США і Китаю може обвалити світові ціни на кукурудзу

Торговельна війна США і Китаю може обвалити світові ціни на кукурудзу

Через торговельну війну між США та Китаєм американські фермери будуть змушені суттєво змінити структуру своїх посівів.

Про це повідомив Президент компанії World Commodity Analysis Corporation (США) Пол МакАліфф.


За його словами, через торговельний конфлікт Китай відмовився купувати американську сою, хоча раніше закуповував 47% усієї сої, вирощеної в США.  


Через це американські фермери залишаться з величезними запасами сої, внаслідок чого в структурі їх посівів соя наймовірніше буде заміщена кукурудзою.


Очікується, що в разі продовження торговельної війни між країнами площі під кукурудзою в США можуть зрости на 1,5 млн га, а врожай кукурудзи у країні збільшиться на 38 млн тонн.


Таке різке зростання пропозиції на ринку кукурудзи посилить конкуренцію між основними країнами-виробниками та сприятиме тому, що ціни на кукурудзу та інші суміжні зернові культури знижуватимуться. 

Пол МакАліфф зауважив, що така ситуація стане великою проблемою не лише для американських фермерів, а й для всіх фермерів, що вирощують кукурудзу.

«Агресивну конкуренцію з боку американської кукурудзи Аргентина відчує вже в квітні 2019 року, коли розпочне збирання нового врожаю. Пізніше, в липні-серпні, ціни на кукурудзу Бразилії також підуть вниз», – спрогнозував він.


Водночас це хороша новина для покупців і для тих, хто займається тваринництвом, оскільки через зниження цін на кукурудзу, впадуть і ціни на корми, додав експерт.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!