Агромаркет

Територіальні органи Держгеокадастру погоджуватимуть проекти землеустрою за екстериторіальним принципом

Територіальні органи Держгеокадастру погоджуватимуть проекти землеустрою за екстериторіальним принципом

Уряд підтримав ініціативу Мінагрополітики та закрив можливості отримання неправомірної вигоди посадовцями при затвердженні землевпорядної документації.

31 серпня на засіданні Кабінету міністрів була прийнята відповідна постанова ‒ «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Територіальний орган Держгеокадастру, який здійснює погодження проекту землеустрою визначатиметься автоматично програмою електронного документообігу Держгеокадастру, що дозволить уникнути особистого контакту між розробником проекту землеустрою та органом, який здійснює його погодження», ‒ пояснив суть пілотного проекту міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

За словами Тараса Кутового, у разі якщо технічна документація подана в одному районі, то теоретичний її розгляд, згідно з вибором електронної системи, може бути здійснений в іншому районі України. «Умовно кажучи, подача документів може бути у Полтавській області, а розгляд технічної документації, оскільки вона вся в електронній формі, може здійснюватися в Чернігівській», ‒ уточнив міністр.

Як повідомив очільник міністерства, кожен, хто подав відповідні документи і має реєстраційний номер в онлайн-режимі, зможе подивитися, на якій стадії перебуває розгляд його документів.

Тарас Кутовий зауважив, що це ‒ важливий антикорупційний крок і потужний революційний інструмент у сфері земельних відносин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!