Агромаркет

Танзанія зацікавлена імпортувати добрива і сільськогосподарську техніку з України

Танзанія зацікавлена імпортувати добрива і сільськогосподарську техніку з України

Українські виробники мають великі можливості для експорту на ринки Танзанії добрив, сої, продуктів переробки і бобових. Також танзанійці зацікавлені у  поставках з України малої сільськогосподарської техніки та обладнання для переробки аграрної продукції.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева після зустрічі з міністром промисловості, торгівлі та інвестицій Танзанії паном Чарльзом Мвіджаге в рамках торговельної місії до країн Африки, інформує прес-сулжба Мінагрополітики.

«За умови позитивного розвитку виробництва та переробки молока в Україні постачання сухого молока на ринок Танзанії може бути перспективним. Великий попит матиме борошно, м’ясо, добрива, в тому числі органічні, а також обладнання для переробки»,‒ підкреслила Ольга Трофімцева.

За її словами, ринок Танзанії дуже непростий. Але завдяки зонам вільної торгівлі та митним домовленостям між африканськими країнами від Каїру до Дар-ес-Саламу  він дає можливість виходу на швидко зростаючий ринок з понад 500 млн. споживачів.

Українським виробникам продуктів харчування варто звернути увагу на продовольчу виставку Foodagro Africa (22-24 серпня 2017 року) ‒ найбільшу профільну виставку Східної Африки, зауважила заступник міністра.

Довідка

Товарообіг між Україною та Танзанією склав $8,5 млн, з яких експорт склав  $186 тис., а імпорт – $8,4 млн.

Україна експортувала алкогольну продукцію, соєву макуху.  

Основними продуктами імпорту були тютюнова сировина, чай, кава, насіння для сівби, перець сушений мелений, горіхи кокосові, бразильські, кеш’ю.

AgroTimes 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!