Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Syngenta Group придбала Valagro

Syngenta Group придбала Valagro

Група компаній Syngenta оголосила про придбання компанії Valagro, провідного виробника біологічних засобів захисту рослин зі штаб-квартирою в Атессі, Італія. Придбання було здійснено бізнес-підрозділом Syngenta Crop Protection і зміцнює його позиції провідного виробника на світовому ринку органічного захисту культур.


Про це повідомляє Fruchtportal.

Таким чином, Syngenta розширює свої позиції на молодому ринку, який має подвоїтися протягом наступних п’яти років. Valagro в майбутньому буде частиною Syngenta Crop Protection, але продовжуватиме працювати як незалежний бренд. Сторони домовились не розголошувати фінансові умови операції.

За останні десять років товарообіг Valagro ріс приблизно на 10% щороку. У 2019 році компанія Valagro досягла продажів близько $175 млн. Компанія пропонує широкий спектр інноваційних та ефективних рішень для підживлення та догляду за рослинами, використовуючи силу природи. Маючи понад 40 років досвіду, Valagro є лідером на ринку, особливо в галузі біостимуляторів та спеціальних поживних речовин. Маючи 8 виробничих майданчиків, компанія Valagro має відповідні потужності з виробництва, продажу та досліджень та розробок, щоб забезпечити споживачів по всьому світу біологічними пестицидами. Valagro є лідером у галузі, особливо у галузі досліджень та розробки біологічних препаратів. Компанія вже має сильну присутність у Європі та Північній Америці, завойовує частку ринку в Латинській Америці та Азії, включаючи Китай. У компанії працює понад 700 працівників та 13 філій.Існуючий асортимент Valagro доповнює сучасний асортимент біостимуляторів та біологічних засобів захисту рослин Syngenta Crop Protection. Крім того, обмін майбутніми біологічними рішеннями буде посилений із злиттям компаній. Біологічні засоби захисту рослин, які узагальнюються під терміном “Біоконтроль”, біостимулятори та природні розчини для боротьби зі шкідниками та хворобами та для покращення врожаю стають все більш важливими у всьому світі.
Читайте також: Syngenta, ADAMA та Sinochem оголосили про об’єднання у групу компаній Syngenta Group

Журнали