Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Світовий ринок органічної олії у найближчі три роки зросте до $2,4 млрд, - прогноз

Світовий ринок органічної олії у найближчі три роки зросте до $2,4 млрд, - прогноз

На початку 2020 року аналітики Technavio, провідної глобальної компанії з досліджень ринків із головним офісом у Лондоні, здійснили моніторинг ринку органічної харчової олії, і з’ясували, що він зросте до обсягів у $2,4 млрд. протягом 2020-2023 років.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці ТОВ «Укролія».

Як зазначається, нині ринок роздроблений, і ступінь його роздробленості прискориться протягом прогнозованого періоду. Adams Group, Bunge, Cargill, NOW Foods та The J.M Smucker Company є нині одними з основних гравців ринку. Незважаючи на те, що зростаючий попит на олію, що не містить трансжирів, відкриватиме величезні можливості для зростання, наявність різних продуктів-замінників буде основним викликом для учасників ринку.

Щоб максимально використати можливості, постачальники ринку повинні більше зосереджуватись на перспективах зростання в швидкозростаючих сегментах, зберігаючи свої позиції в сегментах, які зростають повільніше.

«Команда аналітиків «Укролія» розділяє позицію експертів з Technavio щодо перспектив зростання світового ринку органічної олії. Тому ми активно працюємо над розвитком експорту органічної олії власного виробництва і, серед іншого, високоолеїнової органічної олії», – йдеться в повідомленні.

Журнали