Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Світові запаси кукурудзи у поточному сезоні можуть скоротитися на понад 7%, - прогноз

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Напередодні чергового звіту USDA, аналітики прогнозували незначне скорочення рівня світових запасів кукурудзи, втім, зниження прогнозу від Мінсільгоспу США на 970 тис. тонн виявилось дещо неочікуваним.

Про це AgroTimes повідомила заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник.

За її словами, у разі, якщо поточні прогнози американських аналітиків справдяться, то цьогорічний рівень запасів кукурудзи в світі буде нижчим, ніж у 2018/19 МР, на 7,37%.

Зазначимо, що кінцеві запаси кукурудзи було скорочено, попри збільшення прогнозів світового виробництва до 1,112 млрд тонн та експорту до 172,96 млн тонн. Американські аналітики підвищили власну оцінку цьогорічного врожаю кукурудзи в Південній Африці (+500 тис. тонн) до 14,5 млн тонн та в Україні (+300 тис. тонн) до 35,8 млн тонн.

Як наслідок, ними також була підвищено рівень експортного потенціалу для цих країн на 500 тис. тонн для кожної, відповідно до 2 та 31 млн тонн зерна. Разом з тим у доповіді WASDE прогноз використання кукурудзи для виробництва етанолу в Сполучених Штатах було збільшено на 1 млн тонн,  порівняно із січневим показником, але паралельно на той самий обсяг було скорочено оцінку американського кукурудзяного експорту через його поточні повільні темпи.

Прогноз виробництва кукурудзи для країн Південної Америки залишився сталим та фактично отримав підтримку від місцевих аналітиків. Так, за останнім прогнозом бразильської CONAB виробництво кукурудзи в країні в сезоні 2019/20 МР збільшено до 100,49 млн тонн, що майже впритул наблизилось до оцінки USDA у 101 млн тонн.

Прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині від фахівців Зернової біржі Росаріо після його перегляду та підвищення на 1 млн тонн взагалі став аналогічний до американського і склав 50 млн тонн зерна.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!