Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Спрощено процедуру закриття банківських рахунків для ФОПів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Закрити поточний банківський рахунок у разі припинення фізичною особою-підприємцем підприємницької діяльності стане простіше, якщо на такому рахунку немає залишку коштів. Тоді банк зможе закрити поточний рахунок без отримання будь-яких документів від клієнта.

Про це йдеться у постанові НБУ №162 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів», яка набула чинності 3 січня 2020 року.

У разі наявності на такому рахунку коштів, банки зможуть закрити поточний рахунок, перерахувавши залишок коштів на рахунок цієї особи, відкритий для власних потреб.

Крім того, банки зможуть самостійно посвідчувати довіреність фізичної особи-підприємця, що не потребуватиме використання послуг нотаріуса.

Уповноваженому працівнику банку надається право посвідчувати довіреність фізичної особи-підприємця та фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, якщо вона складається в банку у присутності власника рахунку та довірених осіб.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!