Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Скасовано плату за перевірку суден у портах на відповідність міжнародним нормам

Тарифна рада ДП «Адміністрація морських портів України» ухвалила рішення про виключення з переліку послуг, що надаються за вільними тарифами, послуги щодо перевірки суден на відповідність вимогам Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів (МК ОСПЗ).

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

«Фахівці АМПУ проаналізували чинне законодавство, міжнародні конвенції та угоди, до яких приєдналася Україна. За результатами цієї роботи було прийнято рішення, що здійснення такої перевірки суден на безоплатній основі дасть змогу привести дотримання вимог МК ОСПЗ у морських портах України у відповідність до міжнароднї практики», – пояснили в АМПУ.

Також наголошується, що зниження фінансового навантаження на кожну тонну вантажу, яка перевалюється в українських портах, сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності.

Нагадаємо, що перевірка суден відповідно до МК ОСПЗ здійснюється Службою морської безпеки в комплексі з іншими видами контролю відповідно до обов’язків порту. Служба морської безпеки є структурним підрозділом Адміністрації морських портів України, морського терміналу або портового оператора, який відповідає за впровадження і підтримання належного рівня морської безпеки в Адміністрації морських портів України, морського терміналу або портового оператора.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали