Агромаркет

Швеція інвестує 2,5 млн євро на розвиток фермерства півдня України

Швеція інвестує  2,5 млн євро на розвиток фермерства півдня України

Міжнародний торговий центр ООН (Женева) презентував у Херсоні проект, який сприятиме виходу українських малих і середніх підприємств плодоовочевого сектора на світовий і внутрішній ринки і включення їх у ланцюжки доданої вартості.

Проект розрахований на чотири роки і охопить Херсонську, Миколаївську й Одеську області. На його реалізацію Швеція виділить близько 2,5 млн євро.

Хeрcонщина має величезний потeнціал, переконаний Надзвичайний і Повноважний Поcол Швeції в Україні Андрeаc фон Бeкeрат. «Вважаю, саме наш проeкт в змозі рeалізувати цей потeнціал. Він допоможe прeдcтавникам малого і cерeднього бізнecу південного рeгіону потрапити на європeйcький ринок», ‒ підкреслив посол.

Проект був організований у партнерстві з міжрегіональним агропромисловим кластером Херсонської області «Eastern Food Technologies plus».

Андрій Гордєєв, голова Херсонської ОДА, відзначив, що на Херсонщині найбільше сонячних днів у країні, тут можна збирати по два врожаї. «У нас є потужності для зрошення. Ми можемо збільшити наші поливні землі», ‒ додав він.

На першому етапі реалізації проекту планується розробити дорожню карту для підприємств плодовоовочевого сектора. Згодом ‒ відкрити офіс в регіоні. Надалі буде організована інформаційна підтримка підприємців, навчання, проведення тренінгів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!