Агромаркет

«Шепетівський цукровий комбінат» завершив сезон

«Шепетівський цукровий комбінат» завершив сезон

На ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», який належить до А’SPIK Group, завершено сезон цукроваріння.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

«Ми відпрацювали добре з хорошими показниками. Це стало можливим саме завдяки ритмічній щоденній роботі комбінату», – зауважив Роман Ковальчук, головний інженер ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». – Агропартнери працювали пліч-о-пліч з нами. Перевізники також зацікавлені у системній співпраці. Вивіз сировини був злагодженим, усі на відмінно впоралися з поставленими задачами, як зі збору, так і з привезення солодких коренів.

Загалом 2021 рік для Шепетівської цукроварні став вдалим щодо здійснення запланованих реконструкцій, модернізацій та їх впровадження.

У планах шепетівських цукровиків на наступний рік – ряд проєктів з модернизації. Зокрема, планується модернізувати паровий котел на спалювання вугілля, градильню (закупка градильні та заміна комунікацій), перенесення компресорів та ресиверів, будівництво прес-фільтрового відділення. Також заплановано модернізацію складів цукру (відвантаження та завантаження складів).

Нагадаємо, 7 заводів завершили сезон цукроваріння через недостатню кількість сировини. Також ми писали, що Україна виробить 1,44 млн. тонн цукру.