Агромаркет

Садівникам пропонують страхування ягідників і садів

Садівникам пропонують страхування ягідників і садів

ТОВ «Універсальні страхові брокери і консультанти» за участі асоціації «Укрсадпром» розробило нову програму страхування багаторічних насаджень (дерев, кущів) кісточкових і зерняткових культур, а також полуниці, малини, смородини, винограду, волоських горіхів, фундука та їх врожаю.

Страхова сума при страхуванні багаторічних насаджень визначається в межах їх балансової вартості або вартості садивного матеріалу, згідно з даними бухгалтерського обліку.

При страхуванні врожаю багаторічних насаджень страхова сума визначається в межах вартості майбутнього врожаю, яка розраховується на підставі середньої врожайності культури у господарстві за останні п’ять років помноженої на площу ділянки та вартість одиниці врожаю.

Страховим випадком при страхуванні багаторічних насаджень є втрата 5% насаджень. Випадок визнається страховим за наявності насаджень та їх загибелі, факту несприятливого впливу, причинно-наслідкового зв’язку між фактом настання дії та фактом загибелі рослин. Страховими ризиками, зокрема, є заморозки, обледеніння, пожежі, вимерзання, буря, ураган, злива.

Договір укладається терміном на один рік. Франшиза становить від 5%.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!