Агромаркет

Росія збільшила тариф на імпортні залізничні перевезення вантажів із України

Росія збільшила тариф на імпортні залізничні перевезення вантажів із України

ВАТ «Российские железные дороги» (РЖД) рішенням свого правління ввело надбавку 13,4% до тарифу на імпортні перевезення вантажів із України, повідомляє ТАСС.

Це стосується перевезень вантажів через сухопутні прикордонні переходи Московської і Південно-Східної залізниць (вони межують з Чернігівською, Сумською та Харківською областями) призначенням на станції Московсько-Курського, Московсько-Рязанського і Московсько-Смоленського регіонів Московської залізниці і Московського регіону Жовтневої залізниці.

Судячи з повідомлення, надбавка не стосується перевезення вантажів через прикордонні переходи Північно-Кавказької залізниці, яка межує з територією, контрольованою бойовиками «ДНР» та «ЛНР».

РЖД з початку 2013 року має право оперативно вводити надбавку або надавати знижку до базових тарифів, якщо в результаті цих дій економічний ефект для перевізника збільшуватиметься. Термін дії експортних надбавок закінчується в січні 2017 року.

Нагадаємо, що на початку січня 2016 року Росія заборонила прямі транзитні перевезення вантажів з України до Казахстану, а на початку липня 2016 року ‒ і в Киргизстан. Збитки України через проблеми з транзитом товарів через Росію в 2016 році складуть $400 млн.

УкрАгроКонсалт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!