Агромаркет

Росія послабить продуктове ембарго

Росія послабить продуктове ембарго

Уряд Росії пом’якшило умови ембарго, накладеного на ввезення в країну продуктів з США, Канади, Австралії, а також держав Євросоюзу, України і деяких інших країн Європи. Про це пише BBC.

Наголошується, виняток зроблено для яловичини, м’яса птиці і овочів, які будуть використані для виробництва дитячого харчування. Їх дозволять ввозити в Росію, якщо Міністерство сільського господарства РФ визнає цільове призначення даних продуктів.

Нагадаємо, продуктове ембарго відносно країн ЄС, США, Канади, Австралії і Норвегії було введено 7 серпня 2014 року у відповідь на санкції з-за ситуації на Україні і приєднання Криму. Пізніше у чорний список було додано ще п’ять країн — Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн і (з 1 січня 2016 року) Україна.

Спочатку до ввезення в Росію були заборонені всі види виробленого у вищеназваних країнах м’яса великої рогатої худоби та домашньої птиці, свинина, риба та ракоподібні, а також молюски, молочна продукція, сири, ковбаси, овочі, фрукти, коренеплоди і горіхи. Пізніше в список заборонених продуктів кілька разів вносилися зміни.

РБК-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!