Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Remington Seeds підписав угоду з MAIS щодо придбання потужностей з виробництва насіння в Україні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія Remington Seeds уклала стратегічну угоду з MAIS щодо придбання виробничих потужностей насінництва та ведення сільського господарства в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, новостворене підприємство SEED CORP надаватиме повний спектр послуг з виробництва насіння високої якості в Україні міжнародним та вітчизняним агровиробникам.

Завдяки підписаній угоді Remington Seeds вийде на український ринок, розширивши свою глобальну присутність та пропонуючи клієнтам будь-якого масштабу повне рішення у питанні виробництва насіння та посилить свою стратегію присутності у чорноморському регіоні.

Це, в свою чергу, допоможе впорядкувати весь процес надання послуг, підвищивши ефективність та інноваційність для адаптації рішень до потреб кожного клієнта.

«SEED CORP зосередиться лише на високоякісних послугах з виробництва насіння. Цей новий аспект діяльності дозволить нам і надалі підтримувати наших клієнтів, надаючи найкращі послуги з виробництва насіння, впроваджувати найновітніші інноваційні рішення в насінництві, вчасно реагувати і відповідати на виклики насіннєвої галузі в Україні», – зазначила голова SEED CORP Єлизавета Терещук.

Довідка

SEED CORP має понад 5 тис. га сільськогосподарських земель на зрошенні та є власником сучасного заводу з виробництва насіння у Східній Європі. Виробничі потужності підприємства базуються в центрі Україні на найкращих її чорноземах.

Remington Seeds – один з найбільших виробників насіння у світі, що надає системні рішення та послуги, у виробництві, переробці та розповсюдженні насіння багатьох культур у всіх регіонах світу.

MAIS – одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні з понад 28-річним досвідом, активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!