Агромаркет

«PZU Україна» виплатила аграріям 2,74 млн гривень відшкодувань

«PZU Україна» виплатила аграріям 2,74 млн гривень відшкодувань

Страхова компанія «PZU Україна» протягом травня-жовтня 2016 року відшкодувала аграріям збитки на суму 2,74 млн грн.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Загальний обсяг відповідальності за аграрними договорами складає понад 1 млрд грн., уточнив страховик.

Незважаючи на цілком сприятливі цьогорічні погодні умови для аграріїв, сільгоспвиробники Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Дніпропетровської області протягом весняно-літнього періоду отримали збитки на досить великих площах через вимерзання, бурі, урагани та град.

«Якщо вимерзання культур на великих площах ще можна пояснити, то втрати від граду та буревіїв в таких масштабах є досить нетиповим явищем. Але ми провели всі виплати завдяки тому, що підприємства страхували ризики комплексно», – зазначив менеджер управління страхування майнових ризиків PZU в Україні Олександр Муха.

У 2016 андерайтинговому році PZU традиційно співпрацювала в агросекторі з банками, виробниками насіння і засобів захисту рослин, а також страхувала майбутній врожай підприємств, які укладали форвардні договори із «Аграрним фондом».

Портфель компанії в цьому сегменті досить різноплановий: в ньому присутні як договори, що є предметом застави, так і договори добровільного страхування. Кількість останніх в портфелі компанії збільшилася до 20%.  

Довідка

PZU працює на ринку страхування України з 1993 року.

Українські страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Україна страхування життя» входять до складу PZU – найбільшої страхової групи в Польщі з більш ніж 200-річним досвідом діяльності. Згідно з рейтингом Standard&Poor’s Група, PZU має оцінку фінансової стійкості на рівні «А-».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!