Агромаркет

При правильному плануванні «Укрзалізниця» зможе перевозити 3,8 млн тонн зернових щомісяця

«Укрзалізниця» може вийти на перевезення 3,8 млн тонн щомісяця, якщо буде ритмічне замовлення і планування відправок протягом усього року.

Про це повідомив голова правління УЗ Євген Кравцов.

За його словами, перевезенням зернових притаманна значна сезонність. У пікові місяці перевозиться майже на 2 тисячі вагонів більше, ніж в періоди спаду. Інвестиції у зернові термінали для вирівнювання сезонності дадуть змогу додатково перевозити 9,2 млн тонн зернових на рік, а це більше на 25%.

«Якщо говорити стратегічного, ми приготували плацдарм для ефективної логістики і перевезень 5 млн тонн зернових  на місяць. Це ті потужності, які ми здатні забезпечити за ідеальних умов з боку інших учасників ринку», – зазначив Євген Кравцов.

Керівник «Укрзалізниці» також повідомив, що компанія вживатиме запобіжних заходів, аби клієнти не використовували вагони, як склади на колесах. Натомість буде за проваджено послугу з перенесення наступної вантажної операції для тих, хто не вкладається у нормативні строки.

Як зазначається, новий маркетинговий рік УЗ розпочала зі зростання обсягу перевезень на 32%, порівняно з липнем минулого року. Нарощенню обсягів перевезень зернових сприяло зростання кількості локомотивів та вагонів. Зокрема, у липні кількість зерновозів, задіяних до перевезень, зросла на 30% – з 20,5 тис. до 26,5 тис. одиниць. А частка УЗ в оперуванні зерновозами зменшилася із 52% до 36% через збільшення парку приватних вагонів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!