Агромаркет

Збільшено прогноз світового виробництва зернових

Згідно з новими прогнозами ФАО, обсяг виробництва зернових у світі у 2019/20 МР становитиме 2,708 млрд тонн, що майже на 23 млн тонн більше, ніж було в липневому прогнозі, і на 55,4 млн тонн (2,1%) вище рівня 2018 року.

Цей приріст майже повністю обумовлений переглядом у бік підвищення прогнозів світового виробництва кукурудзи. Його обсяг наразі оцінюється в 1,124 млрд тонн, що на 2% вище липневого прогнозу і на 0,7% вище за рівень 2018 року. Ці більш оптимістичні прогнози в основному обумовлені поліпшенням очікувань урожаю в США, незважаючи на надлишок опадів протягом посівної.

«Підвищення прогнозів виробництва кукурудзи з надлишком компенсувало очікуване зниження світового виробництва пшениці, обсяг якого ФАО час прогнозує на рівні 767 млн ​​тонн, що на 4 млн тонн нижче липневого прогнозу. Проте навіть з урахуванням перегляду прогнозів в бік зниження, світове виробництво пшениці в світі як і раніше очікується на 36 млн тонн (5%) вище від рівня 2018 року», – йдеться в повідомленні ФАО.

Згідно з останніми прогнозами, світове виробництво рису у 2019 році може скласти 517 млн ​​тонн, що трохи вище липневого прогнозу і відповідає рекордному рівню минулого року. Основний приріст очікується в Китаї у зв’язку зі збільшенням площ під рисом.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!