Агромаркет

Проект техдопомоги з ЄС допоможе українським виробникам живої риби вийти на європейський ринок

Проект техдопомоги з ЄС допоможе українським виробникам живої риби вийти на європейський ринок

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий звернувся до європейських партнерів із пропозицією започаткувати окремий проект технічної допомоги українській рибній галузі за участю ветеринарної служби України.

Про це він заявив під час зустрічі з директором ГД «Рибальство і морська політика» Губертом Гамбсом у Бельгії, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Це необхідно для забезпечення реалізації процедури інспекції підприємств аквакультури і сертифікації живої риби, яка вирощена в умовах аквакультури з подальшою можливістю постачання її на ринок Європейського Союзу, ‒ підкреслив Тарас Кутовий. ‒ Реалізація даного напряму дасть можливість виробникам живої риби здійснювати експорт власної продукції на ринок ЄС, що стимулюватиме нарощування її виробництва».

За словами міністра, українські підприємці зацікавлені в експорті на ринок ЄС живої риби, вирощеної в умовах аквакультури. Більше того, з боку європейських підприємців є запит на закупку живої риби з України.

«Наразі Держрибагентством, відповідно до Концепції реформування рибної галузі, проводиться робота щодо створення сприятливих законодавчих умов для розвитку рибогосподарського бізнесу та інвестицій у галузь, спрощення формальних процедур для започаткування та ведення діяльності з аквакультури, створення державного реєстру рибогосподарських водойм, реформування органів рибоохорони та створення рибного патруля», ‒ наголосив очільник Мінагропроду.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!