Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Приведення вимог виробництва українського цукру до норм ЄС винесено на обговорення

Приведення вимог виробництва українського цукру до норм ЄС винесено на обговорення

Проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Вимог до видів цукрів, призначених для споживання людиною» оприлюднено для широкого обговорення, надання зауважень та пропозицій. Документ має на меті приведення вимог виробництва українського цукру до європейських стандартів.

Документ містить вимоги щодо термінології, маркування видів цукрів, призначених для споживання, виконання яких забезпечить внутрішній ринок якісною продукцією та значно розширить можливості України для виходу на світові ринки.

У такий спосіб міністерство продовжує імплементацію норм директив ЄС у національне законодавство у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Сьогодні українські цукрові заводи виробляють цукор білий за ДСТУ 4623:2006 «Цукор білий. Технічні умови», відповідно до якого більшість норм показників цукру відповідають вимогам, що містяться у Директиві Ради № 2001/111/ЄС.

Оскільки вищезазначений державний стандарт України є добровільним, прийняття розробленого Мінагрополітики наказу зумовить обов’язковість виконання виробниками вітчизняного цукру вимог до видів цукрів, призначених для споживання людиною.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали