Агромаркет

Треба створити структури, які постійно допомагатимуть фермерам, – Порошенко

Треба створити структури, які постійно допомагатимуть фермерам, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголосив, що пріоритетом має бути підтримка фермера.

«Фермер повинен відчувати, що мільярдні кошти, які передбачені в державному бюджеті України на підтримку тваринництва, сільськогосподарського машинобудування, надзвичайно важливі», – сказав він під час виступу на форумі Agroport West Lviv 2018.

При цьому він уточнив, що не йдеться про те, щоб просто роздати кошти – необхідно створити структури, які постійно допомагатимуть фермерам.

Глава держави також наголосив на важливості забезпечення доступу фермерів до фінансових і кредитних ресурсів не тільки всередині держави, а й у Європі, що зробить українську продукцію конкурентоздатною.

Петро Порошенко зауважив, що нині Україна має пріоритетний і найбільший ринок для своїх товарів – ринок Євросоюзу.

Водночас, підкреслив він, важливо, щоб українці виводили на європейський ринок не просто сировину чи продукцію аграрної галузі, а й продукцію переробної промисловості.

«Великі аграрні переробники України давно вже там (на європейському ринку. – Ред.) присутні: вони вміють, вони знають, – зазначив він. – Моя мета як президента – підтримати фермера, підтримати дрібного виробника. Щоб створити умови, коли його навчать, допоможуть, застрахують, захистять».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!