Агромаркет

Президент підписав закон, який стимулює діяльність сімейних фермерських господарств

Президент підписав закон, який стимулює діяльність сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав закон, який дає змогу громадянам, що живуть і працюють на своїй землі, отримати офіційний статус фермерів, який дозволить легально продавати свою продукцію й отримати соціальний захист і право на пенсію.

Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств» передбачає, що підприємці, які організували фермерські господарства, належать до платників єдиного податку IV групи фізичних осіб-підприємців.

Документ також уточнює низку положень про створення та діяльність сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи.

Закон передбачає надання державної допомоги зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного з членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів державного бюджету України через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!