Агромаркет

Президент підписав закон про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Президент підписав закон про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою», схвалений Верховною Радою 14 березня 2017 року, повідомляє офіційний сайт президента України.

Угода набуде чинності в перший день другого місяця після одержання останньою зі сторін повідомлення про завершення виконання процедур, необхідних для її вступу в дію.

Коли угода набуде чинності, Канада відкриє для українських експортерів 98% свого ринку товарів, що є предметом двосторонньої торгівлі.

З огляду на різний рівень економічного та соціального розвитку України та Канади сторони застосовуватимуть принцип асиметричності тарифних зобов’язань, що дозволить нашій державі адаптувати торгівлю з цією країною до умов вільної торгівлі.

Документ містить ряд норм і зобов’язань, що стосуються нетарифних заходів, які будуть сприяти тому, що доступ до ринків не обмежуватиметься невиправданими бар’єрами у торгівлі.

Очікується, що угода, окрім збільшення товарообігу між державами, сприятиме притоку іноземних інвестицій в Україну, створенню нових робочих місць, що своєю чергою позитивно вплине на зростання ВВП держави.

Нагадаємо, Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою було підписано 11 липня 2016 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!