Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Президент підписав закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Поділитись:
Президент підписав закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Про це інформує прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, реалізація норм закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Закон встановлює основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, засади правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку такої продукції. Також визначено правові основи діяльності центральних органів виконавчої влади, суб’єктів ринку органічної продукції та напрями державної політики у зазначених сферах.

Як повідомлялося, 10 липня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому закон № 5448-д про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!