Агромаркет

Працівники Kernel перераховують свій одноденний заробіток до Фонду допомоги військовим та волонтерам

Співробітники кластера Полтава-Південь перерахували свій одноденний заробіток до Фонду допомоги військовим та волонтерам на території ведення активних бойових дій «Повернись живим».

Про це повідомляє пресслужба Kernel.

Разовий внесок команди склав майже 249 тис. грн. Ці кошти просто зараз рятують чиєсь життя.У квітні денну зарплату на користь української армії передали й співробітники Харківського кластера Kernel.

«126 тис. грн направили на підтримку ЗСУ, в лавах яких несуть службу й боронять рідну землю наші колеги. Розподіл коштів команда зробила за наступними напрямами. 50 тис. грн перерахували волонтерській організації «Очима Українця» для придбання позашляховика. Понад 47 тис. грн направили на закупівлю продуктів харчування, наборів інструментів та іншу гуманітарну допомогу. Ще 26 тис. грн сплатили за дизельний генератор, вкрай необхідний мобілізованому колезі Валентину Родіну», – констатують у Kernel.

Нагадаємо, Kernel через війну в Україні планує скоротити експорт соняшникової олії. Також ми писали, що Kernel долучився до поновлення запасів Держрезерву.