Агромаркет

Постпреди країн ЄС схвалили імпортні квоти для української агропродукції

Постпреди країн ЄС схвалили імпортні квоти для української агропродукції

Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) схвалив угоду, досягнуту між мальтійським головуванням Ради ЄС і Європарламентом по тимчасовим автономним торговим заходам для України, повідомила прес-служба ради.

«Ці заходи – жест відчутної політичної та економічної підтримки України з нашого боку. З огляду на складну ситуацію, з якою стикається Україна наразі, ми сподіваємося на якнайшвидше здійснення цього регламенту», – наводяться в комюніке слова міністра економіки, інвестицій та малого бізнесу Мальти Крістіана Кардона.

Як пояснюють в Брюсселі, це пропозиція спрямована “на поліпшення доступу українських експортерів на ринок ЄС з урахуванням складної економічної ситуації та економічних реформ, початих Україною”.

Тим самим доповнюються положення про торгівлю, вже введені відповідно до угоди про асоціацію між ЄС і Україною, підписаної в 2014 році. Ці положення були тимчасово застосовані з 1 січня 2016 року, нагадується в документі.

Йдеться про додаткові річні імпортні квоти за нульовим тарифом для ряду сільськогосподарських продуктів, перелік яких дається в комюніке. Ці заходи розраховано на три роки.

 

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!