Агромаркет

Посівні площі під цукровим буряком цього року в Україні скоротяться на 5%, - прогноз

За прогнозами аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор», посівні площі під цукровими буряками в поточному МР становитимуть приблизно 190-200 тис. га, що майже на 5% менше, ніж торік.

Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

«Цьогоріч посівні площі залишаться майже незмінними, можливе незначне скорочення до 5%. Насамперед, це зумовлено ціновою ситуацією на ринку цукру. Проте, враховуючи перехідні залишки та цукор нового врожаю, дефіциту солодкого піску в Україні не буде», – прокоментував аналітик НАЦУ «Укрцукор» Назар Михайловин.

Хоча погода була не надто сприятлива – відсутність вологи в ґрунті та різкі перепади температур – посівна кампанія стартувала в кінці березня і станом на 2 квітня уже засіяно 25,95 тис га.

«На зважаючи на низьку вологість і температуру ґрунту, можливі заморозки, посівні роботи ведуться досить активно, задля отримання максимальної користі для сходів. Першими почали висівати цукрові буряки в Хмельницькій області. Наразі найактивніше проводиться посівна в Львівській, Тернопільській, Полтавській та Київській областях», – пояснив аналітик.

Нагадаємо, в 2019/2020 МР працювало 33 цукрових заводи, які виготовили 1,48 млн тонн цукру та переробили 9,84 млн тонн цукрових буряків.

Нагадаємо, на Хмельниччині площі під цукровим буряком у 2020 році скоротять на 8-10%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!