Агромаркет

Поляки бачать шанс для садівництва у виробництві сидру

Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що новий 

уряд повинен займатися зниженням акцизного податку на сидр. Популярність цього напою в Європі зростає, і виробництво сидру є чудовою нагодою для Польщі, яка є найбільшим виробником яблук в ЄС.

Про це повідомляє Agrofakt.pl.  

Як зазначає видання, світовий ринок сидру зростає. 

Дослідження ринку ЄС показує, що до 2023 року продажі сидру будуть щороку зростати на 6%. Об’єм ринку сидру в 2023 році має досягти $16,252 млн. І це чудова нагода для Польщі.

Міністр сільського господарства Польщі зауважив про необхідність легалізації виробництва традиційних спиртних напоїв та настоянок на фермах, як це відбувається у багатьох європейських країнах.

Однак, на думку виноробної ради ZP Polska, розвиток виробництва сидру фактично зупиняється законодавчими обмеженнями.

«Сидри, як винні напої, не можуть, на відміну від пива, рекламуватися в Польщі. Це є значною перешкодою для досягнення інформації споживачів» — сказала Магдалена Зелінська з виноробної ради ZP Polska. «Додатковою перешкодою є правила визначення сидру. Ми пропонуємо їх змінити. На сьогоднішній день виробники не можуть випускати сидри з іншими смаками, ніж яблучний. І це суттєво обмежує їхні можливості у створенні привабливої ​​пропозиції, яка відповідає очікуванням споживачів».

Читайте також:Для виробництва сидру оптимально використовувати купаж сортів яблук

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!