Агромаркет

Польща збільшила експорт заморожених овочів на фоні зниження їх обсягів виробництва

Польща збільшила експорт заморожених овочів на фоні зниження їх обсягів виробництва

Минулого сезону польські експортери наростили обсяг відвантажень заморожених овочів, повідомляє сайт portalspozywczy.pl.

Згідно з даними Євростату, за 11 місяців сезону-2015/2016 (липень 2015 ‒ травень 2016 року) польські трейдери експортували 407 тис. тонн заморожених овочів, що на 7% більше, ніж у той же період 2014/15 МР.

При цьому галузеві експерти відзначають досить різке зростання в минулому сезоні поставок в окремі країни. Так, обсяг експорту заморожених овочів у Саудівську Аравію виріс у 2,7 рази ‒ до 6,9 тис. тонн.

У США польські переробники змогли відвантажити 12 тис. тонн зазначеної продукції, що на 12% більше, ніж у сезоні-2014/15.

Також досить суттєво збільшився обсяг поставок до Білорусі ‒ на 38% ‒ до 55,3 тис. тонн. Проте аналітики ринку не виключають, що чимала частка цього обсягу могла бути реекспортована до Росії.

Важливо, що збільшення експорту відзначається в умовах деякого скорочення виробництва. Згідно з даними Центрального управління статистики Польщі, в 2015 році переробні підприємства країни виробили близько 571 тис. тонн заморожених овочів, що на 3% менше, ніж попереднього року.

АПК-Информ: овощи & фрукты

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!