Агромаркет

Почав працювати штаб із оперативного вирішення питань логістики в АПК

Почав працювати штаб із оперативного вирішення питань логістики в АПК

У Мінагрополітики відбулося перше засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві, повідомила прес-служба міністерства.

До штабу увійшли представники Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінприроди, Держекоінспекції, Антимонопольного комітету, ДФС,  «Укрзалізниці», Адміністрації морських портів України, народні депутати України, представники підприємств АПК та профільних асоціацій.

У режимі скайп-конференції у засіданні взяли участь представники зернових терміналів морських портів і регіональних залізниць.

Штаб очолив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Були зафіксовані поточні проблеми компаній-зернотрейдерів, з якими вони стикаються в рамках співпраці з «Укрзалізницею», та визначені особи щодо їх вирішення у встановлені терміни.

Передбачено, що робоча група штабу в оперативному режимі опрацьовуватиме конкретні проблемні кейси та надавати готові спільні вирішення проблем. Зокрема, йдеться про вдосконалення перевезень сільськогосподарської продукції залізничним транспортом шляхом системи планувань і прогнозованості обсягів завантажень, а також можливості використання інших видів перевезень – автомобільного та річкового транспорту.

Скайп-конференція щодо результатів вирішення наявних проблемних ситуацій, які обговорювались і потребують оперативного реагування, відбудеться 1 листопада.

Наступне засідання штабу відбудеться 6 листопада.

Крім того, створено спеціальну електронну пошту для повідомлень щодо проблемних логістичних ситуацій із усіх регіонів – [email protected]. Повідомлення також приймаються на гарячу лінію Мінагрополітики за номером 0 800 215 010.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!