Агромаркет

Плата за землю та податок на нерухомість за березень-квітень не нараховуються та не сплачуються

Платники податків мають можливість подати уточнюючу декларацію до контролюючого органу, оскільки у березні та квітні є можливість не нараховувати і не сплачувати плату на землю і податок на нерухомість. Це передбачено законом, що вносить зміни до Податкового кодексу України щодо підтримки платників податків через коронавірус (COVID-19).

Про це повідомила керуючий партнер Martyniv Law Firm, керівник податкової практики Андріана Мартинів на юридичному Телеграм-каналі AgriTax.

За її словами, йдеться, зокрема, про земельний податок та орендну плату за землі державної та комунальної власності. Вона може бути у власності, в користуванні, в оренді, але важливо, щоб земля використовувалася в господарській діляьності.

«Зрозуміло, що декларація вже подана, тому змінами надається право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій слід відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати земельний податку та орендної плати за землю за березень та квітень», – зазначила Андріана Мартинів.

Аналогічні зміни стосуються й податку на нерухомість, що перебуває у власності юридичних осіб. Так, за два місці, березень та квітень, можна подати уточнюючу декларацію. А фізичним особам податкова самостійно зробить такий перерахунок.

Нагадаємо, Президент підписав закон, що включає факт уведення карантину до форс-мажорних обставин.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!