Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Плата за землю та податок на нерухомість за березень-квітень не нараховуються та не сплачуються

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Платники податків мають можливість подати уточнюючу декларацію до контролюючого органу, оскільки у березні та квітні є можливість не нараховувати і не сплачувати плату на землю і податок на нерухомість. Це передбачено законом, що вносить зміни до Податкового кодексу України щодо підтримки платників податків через коронавірус (COVID-19).

Про це повідомила керуючий партнер Martyniv Law Firm, керівник податкової практики Андріана Мартинів на юридичному Телеграм-каналі AgriTax.

За її словами, йдеться, зокрема, про земельний податок та орендну плату за землі державної та комунальної власності. Вона може бути у власності, в користуванні, в оренді, але важливо, щоб земля використовувалася в господарській діляьності.

«Зрозуміло, що декларація вже подана, тому змінами надається право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій слід відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати земельний податку та орендної плати за землю за березень та квітень», – зазначила Андріана Мартинів.

Аналогічні зміни стосуються й податку на нерухомість, що перебуває у власності юридичних осіб. Так, за два місці, березень та квітень, можна подати уточнюючу декларацію. А фізичним особам податкова самостійно зробить такий перерахунок.

Нагадаємо, Президент підписав закон, що включає факт уведення карантину до форс-мажорних обставин.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!