Агромаркет

Після придбання активів «Сварог Вест Груп» земельний банк компанії «Епіцентр Агро» зросте майже до 160 тис. га

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Епіцентр К» на придбання частки, що забезпечує понад 50% голосів у вищому органі управління ТОВ «Хмельницьк-Агро» – підприємства,  що входить до складу «Сварог Вест Груп» та має активи на території Хмельницької області. Наразі триває процес оформлення угоди. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Шляхом придбання активів «Сварог Вест Груп» «Епіцентр Агро» збільшить кількість оброблюваних сільськогосподарських площ у Хмельницькій області.

Серед підприємств товариства «Хмельницьк-Агро» – потужний рослинницький напрямок, тваринництво, зерносховища та насіннєвий завод, що стратегічно й тактично вписуються в бізнес-модель розвитку аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К». 

«Наша мета – покращити ефективність та рентабельність нових активів. Для якісного управління додатковим земельним банком у структурі «Епіцентр Агро» будуть створені ще два кластери. На землях цих кластерів, крім вирощування традиційних культур – пшениці, соняшнику, кукурудзи та ріпаку, у сівозміні залишаться такі нішеві культури, як голозерний гарбуз, буде розвиватися вирощування органічних культур та насіннєвого матеріалу на поливі», – зазначив керівник аграрного напрямку «Епіцентр К» Василь Мороз.

Загалом земельний банк агрохолдингу після оформлення угоди виросте майже до 160 тис. га.

Також зазначається, що після переукладання договорів оренди на земельні ділянки пайовики ТОВ «Хмельницьк-Агро» отримають соціальні гарантії від агрохолдингу «Епіцентр Агро».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями