Агромаркет

Підтверджено кредитний рейтинг KSG Agro на рівні uaА+

Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» ухвалив рішення щодо підтвердження довгострокового кредитного рейтингу KSG Agro: за національною шкалою на рівні uaА+, за міжнародною шкалою агентства на рівні ВВВ.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу. 

За даними агентства, агрохолдинг KSG Agro з рейтингом uaА характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Агентство оновило кредитний рейтинг після аналізу даних консолідованої звітності KSG Agro за перше півріччя 2021року. 

Аргументуючи підтвердження агрохолдингу KSG Agro кредитного рейтингу, експерти РА «Експерт-Рейтинг» зазначили: «Впродовж періоду з 30.06.2020 р. по 30.06.2021 р. власний капітал KSG Agro зріс на 52,46% до $14,47 млн, в тому числі за рахунок прибуткової діяльності холдингу та скорочення обсягів нерозподіленого збитку. За цей же період зобов’язання KSG Agro знизились на 12,52% до $55,7 млн. в основному завдяки продажу в травні 2021 р. трьох дочірніх компаній». 

Серед інших факторів у висновку РА «Експерт-Рейтинг» називалися: зменшення обсягів дебіторської та кредиторської заборгованості за період з 30.06.2020 р. по 30.06.2021 р. на 75,15% та на 62,89% відповідно; переважання довгострокових кредитів у структурі довгострокових зобов’язань KSG Agro; зростання чистого прибутку за підсумками першого півріччя 2021 р. на $13,42 млн до $13,7 млн. 

«Основним чинником зростання прибутку агрохолдингу в аналізованому періоді став продаж трьох її дочірніх компаній. Таким чином, за підсумками першого півріччя 2021 року KSG Agro продемонструвала високі показники рентабельності, зростання рівня покриття власним капіталом зобов’язань, прибуткову діяльність та гарний рівень співвідношення між EBITDA та кредитами», – зазначається у висновку РА «Експерт-Рейтинг».

Нагадаємо, KSG Agro наростив валовий дохід від реалізації свиней майже на 10%. Також ми писали, що KSG Agro залучив інвесторів для розвитку м’ясопереробних потужностей.