Агромаркет

Підтримку фермерів обіцяють збільшити у 15-20 разів

Підтримку фермерів обіцяють збільшити у 15-20 разів

Міністерство аграрної політики і продовольства буде підтримувати розвиток малого і середнього бізнесу, представники якого мають до 500 га землі і від 3 голів великої рогатої худоби (ВРХ).

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, повідомляє Мінагрополітики.

«Наразі у Верховній Раді розглядається законопроект про сімейні фермерські господарства, де буде визначено статус сімейного господарства. Це дасть можливість залучити фінансування. Загалом законопроект про сімейні ферми розроблений для того, аби легалізувати індивідуальних підприємців і завести їх до системи підтримки як з боку банків, так і донорів. Мінагрополітики буде стимулювати малі фермерські господарства на 15-20 корів, які можуть виходити на певну інтенсифікацію. З цього приводу ми розробляємо порядки підтримки фермерських господарств. І хочемо підняти підтримку в 15-20 разів», — наголосив Ярослав Краснопольський.

Також, за його словами, сьогодні необхідно подолати проблему низької якості молока.

«80% молока, яке ми з вами споживаємо, приходить від населення, де якість заслуговує кращого, адже це другий сорт, а його навіть в Європі не визнають. Відповідно, і на нього ціна до 3 грн», — зазначив перший заступник міністра.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!