Агромаркет

Підсумки першої фази «пілоту»: до Державного аграрного реєстру внесли відомості про понад 600 господарств

За результатами першої фази пілотного проєкту Державного аграрного реєстру, що реалізовувалася в шести областях України (Київській, Черкаській, Волинській, Львівській, Миколаївській та Одеській), було внесено відомості про 606 господарств.

Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Загальний земельний банк зареєстрованих господарств становить 125,9 тис. га. Крім того, вони утримують понад 21,7 тис. свійських тварин. За формами господарювання більше половини зареєстрованих склали фермерські господарства. 

Під час підбиття підсумків першої фази «пілоту» оператори мобільних груп поділилися зворотнім зв’язком від аграріїв щодо функціоналу Державного аграрного реєстру.

Серед найбільш очікуваних послуг сільгоспвиробники зазначають онлайн доступ до програм державної підтримки, виправлення помилок щодо земельних ділянок в ДЗК, реєстрація речових прав, в тому числі договорів оренди землі. Наразі опрацьовуються заявки щодо виправлення помилок в Держгеокадастрі. 

«Перша фаза  пілотування Державного аграрного реєстру закінчилася. Нам вдалося протестувати систему, провести плідну роботу в ОТГ та розповісти сільськогосподарським виробникам про роботу Державного аграрного реєстру та його функції. Наступний етап впровадження –  доопрацювання виявлених недоліків, включаючи внесення змін запропонованих аграріями та подальше масштабування роботу аграрного реєстру», – зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!