Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Підрозділ «Монсанто» купує розробника програмного забезпечення VitalFields

Поділитись:
Підрозділ «Монсанто» купує розробника програмного забезпечення VitalFields

Компанія Climate Corporation, підрозділ компанії «Монсанто», придбає VitalFields –компанію, що займається розробкою програмного забезпечення для управління сільським господарством з головним офісом в Естонії.

Про це повідомила прес-служба «Монсанто».

Команда VitalFields приєднається до Climate Corporation для спільної роботи над поширенням провідних цифрових технологій серед фермерів світу.

VitalFields, представлена сьогодні в семи європейських країнах (у тому числі й в Україні), пропонує аграріям простий у використанні інструмент з планування, управління та аналізу для польових робіт, включно з відстеженням та звітуванням щодо всіх внесених матеріалів, що допомагає забезпечити дотримання екологічних стандартів Європейського Союзу.

«Нашою метою у Climate Corporation є створення однієї централізованої платформи цифрового сільського господарства, яка надасть фермерам інструменти, необхідні для оптимізації їхньої роботи, ‒ говорить Майк Штерн, генеральний директор Climate Corporation. — VitalFields побудувала успішний бізнес, що охоплює кілька країн Європи, і ми бачимо, як їхні цифрові інструменти можуть доповнити пропозиції нашої платформи Climate FieldView у майбутньому».

За його словами, це придбання є першим виходом Climate Corporation на європейський ринок.

Інструменти VitalFields залишатимуться у продажу в Європі. Climate Corporation планує розширити базу користувачів VitalFieldsі.

За підтримки найпотужнішої системи аналізу та обробки даних і наймасштабнішої мережі польових досліджень у аграрній галузі провідна платформа Climate FieldView від Climate Corporation надає індивідуалізовану аналітичну інформацію, яка допомагає фермерам з упевненістю приймати рішення на підставі даних для збільшення потенціалу врожайності, підвищення ефективності та управління ризиками.

Платформа Climate FieldView працює з 2015 році і на сьогодні охоплює понад 95 млн акрів землі у США та Бразилії та понад 100 тис. фермерів США.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!