Агромаркет

Перші три лізингових компанії братимуть участь в програмі «5-7-9%»

У Міністерстві фінансів України відбулось підписання перших трьох угод з лізинговими компаніями для участі у Державній програмі «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Державну програму «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» запроваджено для спрощення доступу мікро-, малого і середнього бізнесу до фінансового лізингу, а також розширення альтернативних джерел фінансування інвестицій ММСП.

«Відсутність необхідності внесення застави, менший розмір власного внеску підприємства, більш оперативний розгляд лізингової заявки та оформлення договору – такі переваги лізингової форми фінансування, порівняно з класичним банківським кредитуванням. ММСП можуть отримати в лізинг транспорт, техніку, обладнання і навіть нерухомість для своєї господарської діяльності і пришвидшення розвитку бізнесу. Державна програма «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» покликана посилити інвестиційну активність малого та середнього бізнесу», – зазначив заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції, Голова Ради Фонду розвитку підприємництва (ФРП) Юрій Драганчук.

Фонд розвитку підприємництва (ФРП), який реалізує політики Мінфіну щодо підтримки та розвитку підприємництва, уклав перші угоди з лізинговими компаніями ТОВ «ОТП Лізинг», ТОВ «УЛФ-Фінанс» і ТОВ «Бест Лізинг» для участі у Програмі.

«З боку банків та лізингових компаній спостерігається великий інтерес до нової державної програми «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%». Фонд розвитку підприємництва відкритий до співпраці й найближчим часом планується укладення ще низки угод. Тож запрошуємо до участі лізингодавців та представників мікро, малого і середнього підприємництва. Впевнений, програма доступного фінансового лізингу буде не менш успішною, ніж «Доступні кредити 5-7-9%», – закликав виконавчий директор ФРП Андрій Гапон.

Нагадаємо, ринок фінансового лізингу виріс майже на 80%. Також ми писали, що договір фінансового лізингу з нерезидентом не є об’єктом оподаткування ПДВ.