Агромаркет

Отримайте найкраще обладнання або комерційний транспорт і сільгосптехніку без прихованих комісій і переплат

Отримайте найкраще обладнання або комерційний транспорт і сільгосптехніку без прихованих комісій і переплат

Сьогодні послуга лізингу вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку та просування бізнесу. ПриватБанк розширив спектр лізингових програм і спростив умови за вже існуючими.

 

«Особливу популярність серед корпоративних клієнтів набули послуги лізингу – від невеликого обладнання для бізнесу до великогабаритної сільськогосподарської техніки, – розповідає керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – Ми запропонували рішення, на які давно очікували на ринку, у т. ч. з пільговими умовами погашення для аграріїв. Придбати найкращу вітчизняну чи зарубіжну техніку можна з мінімальним пакетом документів і без додаткової застави ».

 

Щоб визначити, який з видів фінансування підійде саме Вашій компанії, зупинимося докладно на кожному.

 

Лізинг обладнання та комерційного транспорту дає змогу оновити автопарк підприємства або купити спецтехніку – лізингові ставки зазвичай нижче за ставки банківського кредиту – від 1% річних. Дострокове ж погашення здійснюється без додаткових комісій. А сума становить від 150 000 до 30 млн грн.

 

Найчастіше в лізинг купують виробничі лінії, металообробне й деревообробне обладнання, торгове, складське, технологічне, енергетичне обладнання, а також обладнання для автосервісів, ресторанів. Строки кредитування адаптовано до будь-якої сезонності бізнесу – угоду можна оформити на строк від 12 до 36 місяців. При цьому обладнання або авто клієнт отримує відразу, а виплати здійснюються за рахунок прибутку від його використання.

 

Клієнти ПриватБанку можуть укласти договір на придбання в лізинг автотранспорту різних типів: легкові комерційні моделі та вантажні автомобілі, мікроавтобуси, фургони, пікапи та інший автотранспорт.

 

Лізинг сільгосптехніки – спеціалізоване рішення для аграріїв, що враховує потреби агроциклу. Графік платежів сезонний, але не менше 2 разів на рік, сплата % – щомісяця. Сума фінансування становить від 300 000 до 30 млн грн, при цьому можна не тільки взяти нову техніку, а й обміняти свій старий комбайн або трактор за ринковою вартістю завдяки програмі Trade-In, коли стара техніка є авансом за отримання нової.

 

Сьогодні лізинг сільськогосподарської техніки є чудовою альтернативою повноцінному придбанню об’єкта й тим паче – оформленню кредиту. Ми допомагаємо всім нашим клієнтам знаходити найефективніше фінансове рішення для розвитку їхнього бізнесу.

 

privatbank.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!