Агромаркет

ОТП Банк збільшив ліміт фінансування одного позичальника під заставу аграрних розписок на 30%

Напередодні осіннього посівного сезону ОТП Банк збільшив ліміт фінансування одного позичальника під заставу аграрних розписок на 30% – з 15 млн грн до 20 млн грн. 

«Аграрна галузь серед тих, що розвиваються в Україні найшвидше, а «Агро Фабрика» росте разом зі своїми клієнтами. Тож рішення підвищити максимальну суму фінансування стало відповіддю на запит ринку і тих фермерів, які потребують фінансової підтримки для підвищення конкурентоспроможності й оптимізації свого виробництва», – зазначив начальник відділу «ОТП Агро Фабрика» Іван Єрко. 

ОТП Банк розпочав фінансувати агровиробників під заставу агарних розписок у березні 2017 року, тоді максимальна сума фінансування становила 8 млн грн. У 2018 році максимальний ліміт було підвищено до 15 млн грн. У цілому за 5 років роботи з інструментом фінансові аграрні розписки ОТП Банк став лідером за обсягом оформлених розписок на загальну суму на 5,5 млрд грн, і за їхньою кількістю – близько 1 тис.

Нагадаємо, «Агро Фабрика» – це скоринговий кредитний продукт для агровиробників з банком землі від 400 га. У межах проєкту «Агро Фабрика» клієнти отримують попереднє рішення протягом дня, а кредитні кошти протягом дев’яти робочих днів.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія», Недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

АТ «ОТП БАНК». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №191 від.05.10.2011р.