Агромаркет

Освітній проект «Точка росту» допоміг аграріям побачити свій бізнес цілісно

Освітній проект «Точка росту» допоміг аграріям побачити свій бізнес цілісно

14 червня у Києві компанія BASF та Міжнародна фінансова корпорація IFC провели міжнародну конференцію, яка стала заключною подією в рамках освітнього проекту «Точка росту», що стартував у листопаді 2015 року.

На міжнародній конференції виступили провідні експерти таких міжнародних компаній, як John Deere (Німеччина), eFarmer (Нідерланди), Input Capital (Канада), Chicago Board of Trade (США), GlobalAgAdvisors (Канада), BASF (Німеччина). Вони поділилися своїм досвідом застосування інноваційних технологій, ознайомили з прогнозами розвитку ринків та цін, окреслили можливості для агровиробників у точному землеробстві, а також представили стратегічні напрями для підвищення рентабельності виробництва та подальшого розкриття потенціалу агробізнесу в Україні.

Загалом у рамках проекту було проведено 12 освітніх заходів по всій Україні для близько 220 керівників і власників найефективніших та відкритих до інновацій агрогосподарств у своїх регіонах. Сукупний земельний банк учасників склав понад 1 млн га сільськогосподарських угідь, що перевищило цільовий показник, визначений на початку проекту, на близько 10%.

«Навчальна програма, реалізована в партнерстві з компанією BASF, ‒ частина більш широкої роботи IFC, що спрямована на підтримку розвитку агробізнесу в Україні, ‒ зазначила Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні. ‒ За останні п’ять років ми вже інвестували більш ніж $845 млн і продовжуватимемо підтримувати українських сільгоспвиробників як інвестиціями, так і через консультативні програми».

Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу підкреслив: «Ми віримо, що ця ініціатива, спрямована на поглиблення фінансової грамотності аграріїв, краще розуміння цілісної картини свого бізнесу і вміння ефективно налагоджувати відносини з партнерами, відкриває шлях для зміцнення позицій окремих господарств і зрештою стане внеском у розкриття потенціалу всієї української сільсьгосподарської галузі».

Після завершення програми фахівці BASF надаватимуть учасникам інформаційно-консультаційний супровід та регулярну комунікаційну підтримку.

Восени BASF та IFC планують підбити фінальні підсумки першого пілотного проекту «Точка росту», щоб на основі отриманих даних прийняти рішення щодо подальшого розвитку програми на регулярній щорічній основі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!