Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ООН запустила другий конкурс бізнес-грантів на сході України на суму понад $700 тис.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії оголосила конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє департамент агропромислового комплекту та розвитку сільських територій Донецької ОДА.

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності та зниження напруги на ринку праці, що є критично важливим для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років становить $716 тис.

«Бізнес-план, поданий на конкурс, повинен передбачати довгострокові перспективи отримання прибутку, мати реалістичні ринкові показники, демонструвати умови для самозайнятості заявника та створення додаткових робочих місць, в тому числі для членів його сім’ї», – йдеться в повідомленні.

Максимальна сума гранту на реалізацію одного бізнес-проєкту становить до 250 тис. грн у разі створення протягом реалізації̈ бізнес-плану не менше 4-х робочих місць, до 200 тис. грн – за створення не менше 3-х робочих місць, до 150 000 грн – не менше 2-х робочих місць, до 100 000 грн буде виділено для підприємців, які будуть одноосібно задіяні у бізнесі.

Грантові кошти мають бути використані на закупівлю обладнання, необхідного для початку виробничої діяльності, інструментів для надання послуг, залучення додаткового персоналу для розширення бізнесу, оренду офісних приміщень, платформ для надання послуг або виробничих майданчиків, первинну закупівлю сировини, витрати на франчайзинг тощо.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 14 жовтня. Детальніше з умовами можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося раніше, ООН виділить 2,48 млн євро на підтримку малого та середнього бізнесу на сході України.

Довідка

Грантова програма для підтримки мікро, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року задля економічного відновлення областей, що постраждали від конфлікту областей, сприяння зайнятості та створенню джерел доходу для населення. В межах програми у 2015-2018 роках було підтримано 649 бізнес-проєкти та створено понад 3000 робочих місць.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!